Слабкість, запаморочення, органи відмовляють один за одним: Сенцову гіршає

В організмі голодуючого політв’язня Олега Сенцова можуть статися незворотні зміни, якщо йому не забезпечити належний догляд і кваліфіковану медичну допомогу.

Про це повідомляє «Українська правда».

“Перші день-два людина залишається в загальній камері. Часто співкамерники починають стукати в двері, протестувати. Мовляв, “він з нами помре, а ми будемо нести відповідальність?”, – дисидент і лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв.

Днів через 7-10 днів після початку голодування приходять лікарі, як правило, декілька. Перевіряють стан здоров’я. У голодуючого своєрідний запах з рота, його називають трупним. Якщо він є – лікарі розуміють, що може бути летальний результат, дають висновок і вирішують годувати примусово.

Тобто наглядачі тримають за руки і ноги, роторасширителем розкривають  зуби і вставляють туди шланг – зонд. По ньому вливають живильну рідину.

«Слабкість весь час, запаморочення. Органи відмовляють один за одним. Нирки, печінка. Сенцов  різко впав у вазі. Пульс буває дуже низький. У кожної людини організм своєрідний. У мене вага була 42 кг – просто скелет. Після голодування я неймовірно розтовстів, тому що все жадібно перетравлюється. Потім все встало в норму. Але нюх втратив, запахи не сприймаю», -додає Джемілєв.

Нагадаємо, сосиски та курятина з рисом: у Росії знущаються з голодуючого Сенцова

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!