США розширили санкції проти Росії за окупацію Криму

 • США включили до санкційного переліку сімох “посадовців” анексованого Росією Криму та компанію, що забезпечує залізничне сполучення між агресором та окупованим півостровом.

  Про це повідомляє Міністерство фінансів США.

  Санкції ввели проти сімох представників окупаційної адміністрації Криму – так званих “прем’єр-міністра”, “голови законодавчих зборів”, “члена Ради Федерації РФ від Севастополя”, “виконувача обов’язків очільника Севастополя” та трьох членів “Севастопольського виборчкому”.

  Під санкціями також опинився Олександр Ганов та його компанія “Гранд Сервіс Експрес”, яка забезпечує залізничне сполучення Криму з Росією.

  Власність зазначених осіб та організацій, якщо вона знаходиться у США або під контролем американських громадян, передадуть в Управління з контролю за іноземними активами.

 • “Скоординовані США, ЄС та Канадою, санкції обмежують можливості цих незаконних посадовців провадити міжнародний бізнес і підкреслює міць трансатлантичного союзу у протидії тривалій російській агресії”, – каже міністр фінансів США Стівен Мнучин.

  Автономна Республіка Крим є і залишається територією незалежної України. Однак сьогодні там хазяйнують інші. У лютому 2014 року на кримську територію прийшла російська влада та окупувала півострів. «Галицький кореспондент» поспілкувався з кримчанами, які переїхали жити на Прикарпаття та мають статус внутрішньо переміщених осіб.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!