Стало відомо, скільки коштів витратили на ремонт доріг Прикарпаття протягом року

 • Сьогодні, 4 грудня, в Івано-Франківській обласній раді провели засідання постійної комісії з питань розвитку промисловості, будівництва, архітектури, дорожнього та житлово-комунального господарства.

  Так, під час засідання розглянули питання про стан, ремонт та утримання автомобільних доріг в області у 2019 році.

  Обсяг оплачених робіт станом на 1 грудня 2019 року становить 923,7 мільйона гривень. Коштів з державного бюджету на утримання, будівництво, капітальний та поточні ремонти надійшло майже 909 мільйонів гривень. А за  кошти державного фонду регіонального розвитку виконали поточний середній ремонт дороги Снятин-Тязів в сумі 12,6 мільйона гривень.

  Понад два мільйонів гривень надійшло з місцевих бюджетів. Кошти спрямовували на утримання доріг, будівництво, капітальний ремонт, поточні середні та дрібний ремонт. Протяжність відремонтованого прикриття доріг верхнім шаром становить майже 40 км.

  Зокрема, окремі ділянки доріг Стрий – Мамалига, Криворівня – Чернівці, Татарів – Кам’янець-Подільський, Снятин – Тязів, Делятин – Раківчик, Мукачеве-Львів.

  Цього року завершуються роботи з будівництва мостового переходу на дорозі Татарів – Кам’янець-Подільський, який зруйнувала повінь у 2008 році.

  Крім того, відновили роботу на мості на дорозі Бурштин – Калуш, будівництво якого розпочали у 1994 році.

  Також збудували чотири майданчики для здійснення габаритно-вагового контролю, встановили 1260 дорожніх знаків, відремонтували та встановили майже три кілометри бар’єрного огородження, нанесли понад тисячу кілометрів розмітки та влаштували розмітку 248 пішохідних переходів.

  «Вже почалася зима. Наші підрядники прочистили всі дороги. Цьогорічний план ми виконали. Щодо наступного року, ми подали свої пропозиції до Укравтодору, але наразі відповіді ще не було», – говорить заступник начальника Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області Олександр Голод.

  На замовлення державного підприємства «Дороги Прикарпаття» підрядники провели поточний ремонт на 129 кілометрів автомобільних доріг загального користування по Богородчанському, Верховинському, Городенківському, Коломийському, Косівському, Надвірнянському, Рожнятівському та Тисменицькому районах.

  За кошти субвенції з державного бюджету відремонтували 105 тисяч м кв. доріг загального користування на суму понад 78 тисяч гривень.

  До теми: У Галицькому районі не посипають дороги

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!