Страйк подіяв: учителям Долини виплатили всі відпускні

 • Вчителям Долинської ТГ, які вийшли на страйк, виплатили їхні борги по відпускних та пообіцяли заплатили решту грошей до 20 вересня.

  Про це “Галицькому кореспонденту” повідомила Ірина Онуфрієва, вчителька Долинського наукового ліцею-інтернату.

  “Нам виплатили наші борги, нарахували всі гроші за відпускні. Вчора ми проводили страйк, приїхало телебачення і пішов резонанс. Хто саме виплатив – чи місто, чи держава – ми не знаємо”, – каже Ірина Онуфрієва.

  Щоб добитися виплати чесно зароблених грошей, вчителі з багатьох освітніх закладів Долинщини 2 вересня вийшли на страйк. Вони заявили, що не будуть працювати, доки не отримають всі відпускні та зарплати.

  “Потім нас просили припинити страйк, говорили, що якщо припинимо, до 20 вересня вже будуть всі гроші і за серпень, і за вересень. Вчора ввечері нам уже повідомили про ці обіцянки і ми вийшли на роботу. А от що буде далі – побачимо, бо одних обіцянок нам уже замало, потрібні дії”, – додає педагогиня.

  Із початку 2021 року освітянам Долинської територіальної громади систематично затримують, а подекуди взагалі не виплачують їхні гроші. І якщо зарплати з певними затримками ще виплачуються, то на відпускні вчителям цьогоріч грошей взагалі не знайшлося. Чому так сталося, хто винен і що робити, з’ясовував «Галицький кореспондент».

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!