Студентка з Франківщини перемогла у Всеукраїнській олімпіаді з української мови

 • Вихованка Коломийського педагогічного коледжу Людмила Перцович перемогла у Всеукраїнській олімпіаді з української мови. Зі ста можливих балів студентка набрала 87 і отримала перше місце, за яке змагались майже 40 студентів зі всієї України, інформує НТК.

  Людмила Перцович – родом з Косівщини. Зараз навчається у Коломийському педагогічному коледжі. Вже другий рік опановує професію вчителя початкових класів, поглиблено вчить англійську мову, захоплюється спортом. Та найбільше уваги приділяє вивченню рідної української мови.

  Перш ніж потрапити на всеукраїнську олімпіаду, Людмила отримала перемогу серед студентів у рідному навчальному закладі, потім поїхала до Івано-Франківська, де отримала третє місце, а це означало, що їхатиме дівчина на всеукраїнський етап інтелектуальних змагань. Аби достойно представити свій навчальний заклад, Людмила та її викладач Ганна Зварич готувались понад півроку.

  Всеукраїнську олімпіаду з української мови серед студентів навчальних закладів першого-другого рівня акредитації організовують всьоме. Цьогоріч проводили захід у Полтаві, що дуже символічно, – каже викладач-методист Коломийського педколеджу.

  Після олімпіади Людмила та її викладач довго на лаврах не спочиватимуть. Надалі спільно працюватимуть над поглибленням знань рідної мови. До слова, дякують директору педколеджу Валерію Ковтуну. Адже саме за його сприяння змогли відвідати олімпіаду та повернутись з перемогою.

 • pedkoledzh-13-04-17

  Читайте також: Топ-10 прикарпатських шкіл.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!