“Стилет і стилос”: у Франківську творчий проєкт набирає популярність

  • Вчора, 22 лютого, в Івано-Франківську відбувся творчий вечір в рамках проєкту “Стилет і Стилос”. Нагадаємо, що тут кожен охочий може показати свої здібності в будь-якому напрямку мистецтва.

    На вечорі звучала як авторська музика Олександра Ощипка, так і музика відомих українських виконавців. Зокрема, рокхіти франківського гурту “Карни” та культового “Скрябіна”. Також тут декларували поезії Генріха Гейне, Езри Паунда, Рільке тощо.

    Як розповідає “Галицькому кореспонденту” співорганізатор заходу Михайло Стецик, до них з кожним разом приходить все більше й більше молоді. “Люди дізнаються про проєкт від друзів, ЗМІ чи соцмереж, – каже Стецик. – Цього разу виступили приблизно два десятки осіб, серед яких є професіонали, які вже видають свої збірки та записують пісні в студіях, також є і новачки, котрі тільки розпочинають шлях в творчості”.

    Михайло Стецик додає: “Стилет і Стилос” – це майданчик для тих, хто вміє слухати, і для тих, хто готовий поділитися своїм досвідом, знаннями і талантом з іншими. Затишна атмосфера, душевна творчість, пісні під гітару, авторська поезія, вірші української та європейської класики – це про черговий захід із серії творчих вечорів у місті Івано-Франківськ.

  • Як повідомляв раніше “Галицький кореспондент”, недавно на творчому вечорі проекту “Стилет і стилос” виступав Євген Баран.

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!