Суд визнав протиправною бездіяльність військової частини з Івано-Франківщини

 • Івано-Франківський окружний адміністративний суд прийняв рішення, за яким визнав протиправною бездіяльність військової частини.

  Ця частина на час прийняття наказу про виключення військовослужбовця зі списків особового складу, не провела з ним усіх необхідних розрахунків щодо нарахування та виплати грошової компенсації за невикористані календарні дні додаткової відпустки.

  Як повідомляється у матеріалах справи, відповідач доводив, що позивач мав право на виплату при звільненні компенсації лише відпустки у році звільнення. Втім, Івано-Франківський адмінсуд постановив здійснити таке нарахування за період з 01.01.2013 по 22.03.2016, тобто за період перебування позивача на посаді, виконання обов’язків на якій надало йому право на отримання додаткової відпустки.

  «Додаткова відпустка переноситься на інший період у разі невикористання її протягом календарного року. Тобто особа не втрачає самого права на надану їй чинним законодавством України соціальну гарантію, а при звільненні зі служби невикористані дні додаткової відпустки підлягають грошовій компенсації», – кажуть у суді.

  Рішення суду може бути оскарженим в апеляційному порядку.

  Читайте також: Підприємець із Долини відсудив 60 тисяч накладеного штрафу

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!