Підприємець із Долини відсудив 60 тисяч накладеного штрафу

 • Івано-Франківський окружний адміністративний суд задовольнив позов підприємця з Долини про визнання протиправною та скасування постанови про накладення штрафу у сумі 60 тисяч гривень.

  Про це інформують в Івано-Франківському окружному суді.

  Відповідач – Управління Держпраці в Івано-Франківській області.

  Як повідомляється у матеріалах справи, організація роботи кафе, в якому виявили порушення, проводиться двома підприємцями. В результаті інспекційного відвідування контролюючий орган встановив факт фактичного допуску позивачем до роботи працівника без оформлення трудового договору. Втім, позивач зазначив, що ця працівниця проходила стажування у іншому ФОП.

  Під час розгляду справи суд встановив, що на день проведення фактичної перевірки здійснювали підприємницьку діяльність два ФОП: 1(позивача) – на барі кафе, 2 – на кухні, де і була виявлена неоформлена працівниця.

  «Під час розгляду справи про накладення штрафу ФОП позивача повідомляв Управління Держпраці про це з наданням відповідних документів, які до уваги відповідачем не були взяті. Податковий орган під час проведення перевірки не з`ясував належним чином усіх обставин, які дозволяють встановити склад правопорушення в діях позивача. Цього не було зроблено відповідачем і під час прийняття спірної постанови про накладення штрафу», – зазначається у рішенні суду.

 • Рішення суду може бути оскарженим в апеляційному порядку.

  Читайте також: Водій втік: прикарпатець відсудив 110 тисяч за смерть батька у ДТП

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!