Суд заборонив арештовувати рахунки Приватбанку

Приватбанк убезпечив себе від арештів і примусового списання коштів.

Індустріальний районний суд м. Дніпра виніс рішення у справі № 202/1828/16-ц, яким заборонив Державній виконавчій службі та спорідненим структурам накладати арешт і примусово стягувати з Приватбанку кошти. Крім того, заборонив і банкам, в яких відкриті рахунки Приватбанку, списувати з них кошти, пише УБР.

Найцікавіше – серед цих фінустанов є Національний банк України. А також: Укрексімбанк, Ощадбанк, Сітібанк, Укрсоцбанк, банк “Південний”, “Розрахунковий центр з обслуговування договорів на фінансових ринках” і Акцент-Банк.

“Де-факто це означає, що якщо Приватбанк не поверне Нацбанку рефінансування, то НБУ не зможе стягнути з нього гроші через суд або заарештувати рахунки – просто неймовірні можливості й влада над регулятором. Наскільки заангажований дніпропетровський суддя Мороз, який виніс незвичайне рішення – складно сказати, не маючи всіх фактів.

Дивно інше – що НБУ не повідомив про наявність рішення Приватбанку і що не повідомив про свої плани подавати апеляцію і оскаржувати рішення. Якщо регулятор цього не зробить, то це буде не просто ганьбою для центробанку, це буде свідченням корупції в Нацбанку і сприяння Приватбанку в ухиленні від виконання рішень судів, що набули законної сили, а також будь-яких інших виконавчих документів”, – прокоментував ситуацію старший партнер адвокатської компанії “Кравець і партнери” Ростислав Кравець.

im511x345-arest-rahunok_ukrop-ua.net

 

Нагадаємо, молоді прикарпатці мають змогу взяти участь в конкурсі міні-грантів, для ідей щодо захисту довкілля.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!