Свій серед своїх: мільйони українців об’єдналися заради допомоги дітям

 • Компанія «АТБ-Маркет», яка цілодобово забезпечує якісними продуктами за мінімальними цінами більше 3,5 млн постійних клієнтів, визначила  свою формулу соціально орієнтованого, патріотичного бізнесу. Окрім сплати податків і  зборів у бюджети всіх рівнів, зокрема й у нашу міську скарбницю,  вона виділяє чималі суми на благодійність. Тільки минулого року «АТБ» інвестувала у соціальні проєкти понад 4 мільйони гривень.

  Під час благодійної акції «Дерево життя» вдалося зібрати понад 3,5 мільйона гривень. На ці гроші Всеукраїнський фонд «АТБ» закупив новітнє медичне обладнання та передав його обласним дитячим лікарням Дніпропетровської, Харківської, Одеської, Миколаївської, Херсонської, Київської та Львівської областей. Лікарі отримали сучасні наркозні станції високого класу, ультразвукові сканери, іншу техніку, а їхні маленькі пацієнти – шанс на здорове, щасливе й активне життя, про яке вони мріяли.

  Цього літа в усіх маркетах «АТБ», яких уже налічується  аж 1030, стартував подібний проєкт «БлагоДій». Його метою стало збирання коштів для цільової допомоги дитячим відділенням українських лікарень. Мільйонам клієнтів «АТБ» пропонували за символічну суму купити листочок зі схемою оригамі й таким чином підтримати хворих українських дітей. Заклик «АТБ»  почули – чуйність проявили мільйони громадян, зокрема й мешканці Франківська. Станом на сьогодні вже зібрали близько трьох з половиною мільйонів гривень, які незабаром витратять на добру справу.

  «Беручи участь у благодійних проєктах компанії «АТБ», які спрямовані на допомогу дитячим лікувальним закладам, кожен покупець торговельної мережі, кожен українець може зробити свій внесок у надання допомоги хворим дітям, подарувати їм надію на здорове й активне життя», – повідомив  Сергій Демченко, директор Всеукраїнського благодійного фонду «АТБ».

  Власний благодійний фонд корпорація «АТБ» створила для надання всебічної підтримки найбільш незахищеним верствам населення: українським воїнам і їхнім родинам, вимушеним  переселенцям, пенсіонерам, людям  з інвалідністю, багатодітним  сім’ям, а також дітям, які потребують термінового лікування.

  Ясна річ, кожен бізнес передусім орієнтується на отримання прибутку. Однак у сучасному житті не менш важливою його метою є вирішення серйозних суспільних проблем, надання підтримки незахищеним верствам населення. Лідер українського ритейлу наочно демонструє, що в Україні можна динамічно розвиватися  і водночас дотримуватися європейських принципів соціальної орієнтації бізнесу, а також займатися благодійністю.

  У 2018-му в різних куточках України прийняли перших покупців 80 дискаунтерів «АТБ» нового формату. До кінця поточного року торговельна мережа поповниться не менш як сотнею нових супермаркетів. Паралельно з розширенням карти присутності більших масштабів набувають і соціальні програми «АТБ», які вже стали базовою складовою діяльності національного ритейлера.

  Вже більш як півтора року компанія спільно з благодійним фондом «Елеос» проводить всеукраїнський проєкт «Не чужі долі»: родини загиблих у бойових діях на сході нашої країни героїв безкоштовно щомісяця отримують у супермаркетах «АТБ» продуктові набори. Така адресна допомога стала підтримкою тим, хто втратив годувальника. Бюджет цієї соціальної ініціативи поступово збільшується та вже перевищує 100 тисяч гривень на місяць.

  Ольга Білозір

   

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!