“Сюди приїхали люди, які професійно займаються фальшуванням”, – Шевченко про ситуацію з виборами на Надвірнянщині

 • Кандидат у народні депутати від партії “За майбутнє” Олександр Шевченко заявив, що окружна виборча комісія вкрала його перемогу на виборах до Верховної Ради у виборчому окрузі №87.

  Про це він заявив сьогодні, 2 квітня, на пресконференції.

  Перебіг  підрахунку голосів, як пояснюють у штабі кандидата, змінився у ніч, коли в ОВК прибув спецпідрозділ СБУ.

  “У ту ніч була здійснена фальсифікація виборів, на наш погляд. Сюди приїхали люди, які професійно займаються фальшуванням. Зважаючи на те, що СБУ видалила всіх людей з дільниці. Думаю, що саме СБУ і займається такими речами. У підсумку ми бачимо увесь результат. На момент прибуття спецпідрозділів жодної інформації про якусь небезпеку не було, йшла звичайна робота. У приміщенні не було сторонніх осіб”, – говорить Шевченко.

  “Ми готуємо і готували позови на кожну дію ОВК, готували оскарження по прийнятих протоколах. Ми розуміли, що при малих розривах юридична площина процесу неминуча. Але ми не хотіли гальмувати процес, хотіли, щоб люди здали швидше протоколи. Але ми не були готові до того, що хтось вночі зайде, поріже пакети та витягне бюлетені”, – пояснив Микола Палійчук.

  Також штаб Олександра Шевченка звернувся до кандидатів Василя Вірастюка і Руслана Кошулинського з проханням звірити протоколи, де є розбіжності.

  “Влада хоче показати, що для неї немає закону, а є цинізм і ненависть до народу. Я пройшов 8 чи 9 виборчих кампаній, але на жодних такого не відбувалося. Простіше чесно програти, ніж нечесно виграти. Весь період штаб “Слуги народу” займався підкупом людей. Правоохоронці все кришували”, – говорить Шевченко.

  Як зауважив Микола Палійчук, зараз питання про перемогу не стоїть, бо у партії не сумніваються у перемозі Олександра Шевченка.

  У штабі є протоколи з мокрими печатками з усіх 117 виборчих дільниць.

  “Ми перемогли по паралельних підрахунках. Не будемо казати, що 2-3 % забрали інші “шевченки”. Але навіть з цим ми отримали перемогу… Але для нас така перемога не потрібна, для нас важливо показати, що на окрузі відбулися спроби фальсифікувати вибори у грубий цинічний спосіб”, – додав Палійчук.

  До слова, на Прикарпатті зникло ще 47 бюлетенів за Шевченка

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!