Таланти є, грошей немає: на Прикарпатті депутати вирішували проблеми спорту

 • Сьогодні, 15 листопада, Івано-Франківська обласна рада проводить виїзне засідання в Яремче, присвячене темі спорту.

  Депутати ознайомилися зі спортивними спорудами Яремчанщини – зокрема, з аварійними трамплінами у Ворохті, де й досі тренуються спортсмени.

  Далі, на сесії, обранці заслухали інформацію про стан справ у сфері спорту. Її розповів Орест Оклієвич, директор департаменту молоді і спорту ОДА.

  “На Прикарпатті функціонує 42 дитячо-юнацькі спортивні школи, де навчається 17.3 тисячі дітей і підлітків. Також є дев’ять центрів розвитку фізичної культури. Ще 237 дітей займаються в особливому центрі для дітей з інвалідністю. Ми маємо дуже багато талановитих спортсменів, це 13 призерів міжнародних турнірів, це олімпійці”, – навів статистику Орест Оклієвич.

  Основною проблемою дитячих і юнацьких спортивних шкіл посадовець назвав недостатнє їх фінансування. Грошей вистачає лише на зарплати і комунальні платежі, а виїзди на змагання не фінансуються. Також немає коштів і на капремонти установ.

 • Втім, є у цій сфері й позитивні приклади. Так, у Карпатах починають будувати біатлонний комплекс, а у Коломиїмасштабний басейн. А на трамплінах у Ворохті вже наступного літа планують оновити покриття.

  Нагадаємо, що перед сесією обласної ради жителі Татарова і Ворохти провели мирний пікет. 

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!