Тернопіль відмовився вводити карантин на вихідні

 • Міський голова Тернополя Сергій Надал заявив, що у місті не будуть вводити якісь додаткові обмеження, попри рішення уряду про карантин вихідного дня.

  У Тернополі не будуть вводитися якісь додаткові обмеження у зв’язку із прийнятим рішенням уряду про карантин вихідного дня. Чому ці обмеження не будуть вводитись? По-перше, це, на думку медиків, не вплине суттєво на зменшення хворих. Наступне, якщо такі обмеження ввести, це просто знищить економіку міста“, – каже Надал, інформує “Українська правда”.

  За словами Надала, на вихідні люди мають найбільшу суму виторгу, завдяки чому утримують свої заклади і платять найманим працівникам, якщо цього виторгу не буде – вони просто перестануть працювати. 

  Таким чином, додав міський голова, місто втратить надходження і не зможе забезпечувати потреби тернополян. 

  Він закликав правоохоронців штрафувати суб’єктів господарювання не за те, що вони працюють, а тільки у тому випадку, якщо вони не дотримуються санітарних норм і обмежень, які рекомендує МОЗ. Зокрема, щодо маскового режиму, дистанції, наявності санітайзерів, тощо.

  Нагадаємо, у Франківську відбулась акція протесту представників ресторанного бізнесу.

  Вони пікетували обласне управління поліції, протестуючи проти введення карантину вихідного дня. Учасники акції, яких набралося кілька десятків, висловили обурення тим, що їх змушують закритися, натомість не компенсують витрати на оренду та інші видатки.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!