Тіло 26-річного убитого ворожим снайпером захисника України, бійця коломийської 10-ї гірсько-штурмової бригади з Рівненщини сотні людей зустрічали, стоячи на колінах.
Колона проїхала вулицями Застав’я та Незалежності селища Гоща, і через Чудницю, Воскодави та Тучин попрямувала до села Кринички – до Олексія додому, передає “Типове Рівне“.
Маршрутом, де їхав кортеж із тілом загиблого за Україну Олексія Капустяна, люди стояли на колінах. Понад дві сотні гощанців зустріли Героя в райцентрі, схиливши голови.
Нагадаємо, 29 листопада, під час виконання бойового завдання на Донбасі загинув українець.
Боєць восьмого батальйону 10-ої окремої гірсько-штурмової бригади Олексій Капустян загинув від кулі снайпера. У нього залишились мати та трирічна донька.
![](http://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2019/12/77428049_3197142180303161_401357821863526400_n.jpg)
![](http://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2019/12/78070098_3197142253636487_8740003824518823936_n.jpg)
![](http://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2019/12/78416817_3197142346969811_9183846114254651392_n.jpg)