Третину бюджету Прикарпаття-2022 витратять на освіту

 • В Івано-Франківську відбулось громадське обговорення основних показників бюджету Прикарпаття на 2022 рік.

  Доходи обласного бюджету-2022 визначили в сумі 2 мільярди 853 мільйони гривень – це на 330 мільйонів більше, аніж у 2021 році, інформує “Галицький кореспондент”.

  Видатки також зросли на відповідну суму і становитимуть 2 мільярда 847 мільйонів гривень. Найбільший відсоток видатків – 33% – передбачено на фінансування галузі освіти.

  “Бюджет є збалансованим – і, головне, реальним до виконання. Передбачили гроші на зростання соціальних стандартів, на економічний розвиток, на захист довкілля, на дороги. Можу сказати, що бюджет є непоганим, багато чого вдасться профінансувати. Зростуть, до прикладу, стипендії – приблизно у два рази”, – розповіла Ірина Мацькевич, директорка департаменту фінансів Івано-Франківської ОДА.

  Власні доходи бюджету Івано-Франківщини складуть 51%, або 1 мільярд 462 мільйони. Ще 49% кошторису – різноманітні трансферти з держбюджету, тобто субвенції та дотації на деякі сфери. Їх обсяг становитиме 1 мільярд 391 мільйон гривень.

  Також 315,4 мільйона гривень витратять на регіональні цільові програми Івано-Франківщини – серед них і довкілля, і бюджет розвитку, і програми у сфері культури та духовного життя.

  Читайте також: Бюджет Прикарпаття-2022 буде на 330 мільйонів більшим, ніж торік

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!