Три громади Прикарпаття вчитимуться в данського муніципалітету

  • Городенківська, Галицька, Долинська тергромади перейматимуть досвід ефективного врядування у данського муніципалітету Гульборгсунн.

    Взаємодія між органами місцевого самоврядування відбуватиметься за підтримки Програми «U-LEAD з Європою». Про це повідомив директор Івано-Франківського регіонального офісу U-LEAD Руслан Панасюк.

    За його словами, проєкт триватиме 2,5 роки. Громади співпрацюватимуть із данським муніципалітетом у трьох великих сегментах: місцева демократія й залучення громадян до прийняття управлінських рішень; співпраця громади та бізнесу; міжмуніципальне співробітництво.

    Міжнародний досвід стане хорошим прикладом при становленні наших громад. Обопільна співпраця включатиме взаємні візити учасників проєкту як до Данії, так і до України. Перша зустріч-знайомство відбудеться онлайн вже завтра, 16 червня.

    Майже десять громад з Івано-Франківщини виявили намір взяти участь у проекті міжнародної співпраці. Втім, за результатами конкурсу відібрано всього три громади – Городенківську, Галицьку та Долинську. Загалом участь у проекті братимуть ще шість ТГ із Закарпатської та Чернівецької областей.

    Читайте також: “Новий туристичний магніт”: громади Прикарпаття та Тернопільщини обмінялися досвідом

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!