Три нежитлові приміщення в центрі Івано-Франківська хочуть продати

 • В Івано-Франківську на продаж виставлять три нежитлові приміщення у центральній частині міста. Загальна площа – понад 600 квадратних метрів.

  Про це повідомив директор департаменту комунальних ресурсів міської ради Ігор Гриненько.

  “Це – привабливі комерційні об’єкти у центрі міста. Вони розміщенні на вулицях Гетьмана Мазепи, 28 (187,7 кв. м), Грюнвальдській, 8 (402,4 кв. м) та вул. Євгена Коновальця, 147 (50,4 кв. м)”️, – підкреслив він.

  Посадовець додав, що депутати міської ради нещодавно підтримали рішення про включення цих трьох нежитлових приміщень в перелік об’єктів, які підлягають приватизації. Оголошення про проведення торгів незабаром з’являться в електронній торговій системі Prozorro.Sale.

  Ігор Гриненько зазначив, що цьогоріч через електронну торгову систему вже реалізували чотири комунальні об’єкти нерухомого майна, в т.ч. на вул. Незалежності, 69 (196 кв. м) за майже два мільйони гривень та ще одне – на вул. Бельведерська, 17 (13,3 кв. м) за близько 600 тисяч гривень.

  Директор департаменту також нагадав, що торік міський бюджет від продажу приміщень отримав рекордні майже 50 млн гривень.

   “️Цього року хочемо зберегти динаміку раціонального використання комунальних ресурсів шляхом продажу приміщень, які перебувають у власності територіальної громади”️, – сказав він.

  Читайте також: В Івано-Франківській області будуть виставлені на приватизацію 34 будівлі

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!