«Це – дурість», – колишній мер Франківська розкритикував ремонт вулиці Ленкавського

 • В Івано-Франківську розпал ремонту вулиці Ленкавського на ділянці від вулиць Левицького до Короля Данила.

  Її перекрили та планують повність реконструювати, пише «Галицький кореспондент».

  Колишній міський голова Віктор Анушкевичус висловив свою думку про ремонт. Каже, довго мовчав, бо знає, що критикувати легко.

  «Але і мене дістало! Коли ми з командою робили реконструкцію будь-якої вулиці, то обов’язково розглядали можливість її розширення . Нещодавно побачив “реконструкцію” вул. Ленкавського: проїзна частина звужена приблизно на 2 м, лівньова каналізація, нещодавно зроблена, опинилась на тротуарі ( зараз переносять на звужену дорогу). А де заміна мереж?! За час мого головування в цьому районі були реконструйовані вулиці Короля Данила, Вороного, Кармелюка, побудована вулиця Р.Гурика», – розповів Анушкевичус.

  Каже, в планах було з’єднання вулиць Гурика та Ленкавського, завершення робіт на вищезгаданій вулиці з виїздом на Набережну ім. Стефаника. Вулиця Ленкавського мала б стати дуже зручною об’їзною, враховуючи ще й будівництво на території колишньої шкірфірми.

  «Але…як назвати теперішню реконструкцію? Дурість (це м’яко), збільшення тротуару під бруківку, а може ще гірше – злодійство? Хотілося б почути відповідь і від влади, і від компетентних органів», – додав Віктор Анушкевичус.

  Нагадаємо, Ремонт вулиці Ленкавського завершать вже у наступному році (фото)

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!