Ремонт вулиці Ленкавського завершать вже у наступному році (фото)

 • Ремонт вулиці Ленкавського на ділянці від вулиць Левицького до Короля Данила у розпалі. 

  Директор Департаменту благоустрою Ігор Сенчук каже, роботи розпочали наприкінці жовтня, йдеться на сайті міського голови.

   «Плануємо повністю провести реконструкцію вулиці. Проєкт передбачає заміну усіх мереж, влаштування вуличного корита, асфальтного покриття, тротуару. А також хочемо зробити велодоріжку, парковку і благоустрій. І посадимо нові дерева. Масштаб робіт великий. Добре, що погода дозволяє, підрядник працює на об’єкті щодня», – зазначає Ігор Сенчук.

  Це перехідний об’єкт, який повністю завершувати будуть у наступному році. Загальна площа дорожнього покриття 3500 м², а тротуатрів та велодоріжок понад 2 000 м².

  Керівник фірми-генпідрядника ТОВ «Івано-Франківськавтодор» Станіслав Ростовцев розповідає, зараз активно працюють на одній із ділянок.

  «Наразі ми влаштовуємо дорожнє корито, а також йдуть роботи з влаштування бордюрів. Зараз працюємо на ділянці від вул. Левицького до вул. Кривоноса. Також тут облаштуємо мережі водопроводу і дощової каналізації. При сприятливій погоді хочемо ще виконати роботи, щоб дати людям проїзд . А наступного року продовжимо працювати на другій ділянці від вул. Кривоноса до вул. Короля Данила», – розповів підрядник.

  Читайте також: На Гаркуші облаштовують нові тротуари (фото)

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!