“Це матиме наслідки для архітектури режиму Путіна”: у розвідці розповіли про стан Кадирова

 • Важкий стан лідера Чечні Рамзана Кадирова буде впливати на ситуацію в РФ та перерозподіл політичної системи влади режиму президента країни-терориста Володимира Путіна.

  Про це повідомив під час телемарафону представник Головного управління розвідки Міноборони України Андрій Юсов, передає УНН.

  “Стосовно Кадирова, на жаль, поки що не маємо крапки в цьому питанні, але інформація про кому справді була. Не будемо підтверджувати, але констатуємо, що важкий стан – це те, що можна стверджувати точно. Про інші сценарії достовірної інформації, якою можна зараз оперувати, немає, важкий стан можемо підтверджувати. І, звичайно, це буде мати наслідки не лише для Чечні, а й для північного Кавказу та в цілому для архітектури режиму Путіна. Навіть, можливо, якщо не смерть, то проблеми зі здоров’ям, які сьогодні вже очевидно можна констатувати суттєві, які є у Рамзана Кадирова, будуть впливати на фінансові потоки, перерозподіл політичної системи влади всередині режиму Путіна”, – сказав Юсов.

  На питання, чи є прогнози, хто може стати наступником Кадирова, Юсов зазначив, що безумовно, такі думки і в самого Кадирова були, але проблема будь-якої авторитарної влади у тому, що наступника заздалегідь і “світити” важко і готувати тяжко.

  “Які б не були плани, але буде жорстока боротьба і за наступництво Кадирова, і за наступництво Путіна. І у цій боротьбі будуть брати участь усі – і з гори в Москві, і всередині серед оточення Кадирова. Тобто це абсолютно не легітимний процес, і це буде жорстока та кривава боротьба”, – зазначив Юсов.

 • Він додав, що, безумовно, ті сили, які роками справедливо боролися за право чеченського народу на незалежність у власній державі, отримають новий імпульс і нові інструменти для боротьби, і ефективно ними скористаються.

  Читайте також: Білоруси «порахували», скільки прийняли біженців з України

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!