Білоруси «порахували», скільки прийняли біженців з України

 • Державний прикордонний комітет вважає, що у Білорусі перебуває понад 100 тисяч біженців з України.

  До Білорусії з лютого 2022 року прибуло понад 117 тис. громадян України. Такі дані навели у Державному прикордонному комітеті цієї країни, передає «Главком».

  «У нашу країну з української території з 24 лютого 2022 року прибуло 117 603 громадян України: через українсько-білоруський кордон – 15 890, транзитом через Польщу – 77 779, через Литву – 19 664, через Латвію – 4 270», – йдеться у повідомленні.

  Зазначається, що з початку року до Білорусії в’їхало 42 899 громадян України: транзитом через Польщу – 31 274, через Литву – 9 514, через Латвію – 2 111.

  Додамо, 14 вересня самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко їздив із робочим візитом до Росії, де він провів переговори з диктатором Володимиром Путіним. Зазначається, що диктатори обговорили міжнародний порядок денний та регіональну проблематику, спільні завдання в економіці, зокрема в промисловості, сільському господарстві та інших галузях. А також загальну велику роботу у сфері імпортозаміщення.

  Пізніше стало відомо, що самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко вирішив підігріти ворожі меседжі російського диктатора Володимира Путіна і заявив про сформовані у Польщі військові з’єднання, які готові зайти в Україну. Білоруського диктатора цитує «Інтерфакс».

 • «Вони (країни Заходу – «Главком») сплять і бачать там свої регулярні військові частини. У Польщі вже сформовані біля кордону, ви про це теж говорили, військові частини, які готові зайти в Україну», – сказав Лукашенко у п’ятницю на зустрічі з Путіним у Сочі.

  Читайте також: У Польщі заявили, що готові “повністю відрізати” Білорусь від Європи

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!