Твої родичі були “остарбайтерами”?: програма німецько-українських зустрічей шукає учасників

Програма підтримки “MEET UP! Німецько-українські зустрічі молоді”, запрошує тих, чиї родичі були “остарбайтерами” в Німеччині, розповісти їх сімейну історію, пише видання “Українська газета в Німеччині”:

“Твої (пра)бабуся чи (пра)дідусь були «остарбайтерами»? Ми шукаємо учасниць та учасників MEET UP!, родичі або знайомі яких були вивезені з території України для примусової праці на територію Німеччини під час Другої світової війни”, – йдеться у повідомленні.

Всім, хто має подібну сімейну історію, просять написати приватне повідомлення в Facebook або на електронну адресу – churikova@stiftung-evz.de.

Разом із вами, організатори хочуть зберегти пам’ять про минуле та водночас активно формувати майбутнє німецько-українських відносин.

Фонд “Пам’ять, відповідальність та майбутнє” (EVZ) був заснований з метою виплат компенсацій колишнім примусовим працівникам. Підтримуючи інтернаціональні проекти сьогодні, Фонд EVZ виступає за зміцнення прав людини і за взаєморозуміння між народами – в пам´ять жертв націонал-соціалістського режиму.

Пропонуємо переглянути фоторепортаж Ланцюг єдності: тисячі франківців взялись за руки.

Фото – DW.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!