Тисячі франківських дітей пішли до першого класу (фоторепортаж)

 • Сьогодні, 1 вересня, в школах Івано-Франківська відбулось свято Першого дзвоника.

  Більше трьох з половиною тисяч дітей пішли до першого класу. Цього року вони навчатимуться за оновленою програмою – в рамках реформи “Нова українська школа”.

  В Івано-Франківській ЗОШ №3 з поглибленим вивченням російської та польської мов урочиста лінійка відбулась, традиційно, на всіх трьох мовах. Втім, на початку прозвучав лише Гімн України.

  Один з випускників школи, Сергій Мисько, є учасником бойових дій. Він привітав першокласників, побажавши їм гарно вчитися і слухати своїх батьків – адже це дуже важливо для здобуття гарної освіти і допоможе дітям у житті.

  Також атовець закликав пам’ятати про тих, хто боронить Україну на Сході – адже батьки учнів цієї школи були серед загиблих в Іловайську. До пам’ятного знаку в їх честь поклали квіти під звуки пісні “Лине кача…”.

  В якості сюрпризу для дітей станцювали вчителі школи. Втім, школярі потім приєдналися до них – як старшокласники, так і першачки.

  Аналогічні урочистості відбулись і в інших школах. Емоції дітей були різними – від переживань “а як воно буде, у тій школі” до захвату від майбутніх пригод.

  Нижче – фотографії із ЗОШ №3 та №22.

  Читайте також: Шкільні лінійки на 1 вересня – пережиток “совєтської” традиції, – Уляна Супрун

   

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!