У Бахматюка заявили, що Гонтарева готує чорну піар-кампанію проти нього

Екс-очільниця НБУ Валерія Гонтарева готується провести брудну піар-кампанію проти власника групи кампаній “Укрлендфармінг” Олега Бахматюка.

Про це йдеться в офіційній заяві компанії “Укрлендфармінг”, повідомляє Depo.ua. Наводимо повний текст заяви:

“На конференції “Game of Thrones: Final Season?” СЕО УЛФ Олег Бахматюк заявив, що “екс-керівник НБУ Валерія Гонтарева завдала шкоди економіці України не менше ніж Путін”. Інші спікери наголосили на тому, що як мінімум половина банків, які буди виведені з ринку за часів правління Валерії Гонтаревої, були ліквідовані незаконно. Більше того, згідно з оцінками наглядової ради НБУ втрати держави від непродуманої політики правління НБУ періоду Гонтаревої, склали 38% ВВП країни.

В той же час, нам стало відомо, що Валерія Гонтарева і її оточення планує провести брудну піар-кампанію проти Олега Бахматюка і, на жаль, до цього може бути залучено (свідомо чи несвідомо) керівництво Національного банку України. Тому, ми наголошуємо на наступному:

Вже минуло більше року з того моменту, як Олег Бахматюк запропонував реструктуризувати борги його ліквідованих банків, але на жаль, керівництво НБУ зробило все від себе можливе, щоб не сісти за стіл переговорів. Тим самим, держава Україна втрачає значні кошти через “особливу” позицію керівництва НБУ.

Ми закликаємо Валерію Гонтареву не ховатися в Лондоні і приїхати до України, для публічної дискусії з приводу так званого “очищення” банківської системи і її дій по знищенню економіки країни.

Олег Бахматюк, як і раніше, притримується політики відкритості і прозорості і готовий взяти участь у дискусії. Наша позиція – це конструктивний діалог, за якого всі сторони мають можливість висловитись. Кінцева мета, яку ми переслідуємо – добробут українців, і не тільки тих 30 тисяч, які працюють в нашому холдингу, а й мільйонів інших, на покращення добробуту яких можуть піти кошти, які Олег Бахматюк хоче і готовий повернути”.

Нагадаємо, народний депутат від БПП Вадим Денисенко заявив, що планує разом із іншими народними обранцями звернутися до НАБУ з вимогою відкрити кримінальне провадження проти екс-очільниці НБУ Валерії Гонтаревої за розвал банківської системи.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!