У Болехові та Перегінському запрацювали поліцейські станції

16 жовтня у Долинському та Рожнятівському районах відкрили поліцейські станції.

У станції в Болехові, яка розмістилася у приміщенні міської ради, працюватимуть два дільничних офіцери поліції та один наряд працівників сектору реагування патрульної поліції, який нестиме службу цілодобово. Поліцейська станція знаходиться за адресою: м. Болехів, вул. 24 Серпня, 11.

Цього ж дня запрацювала ще одна станція у селищі Перегінське, яка обслуговуватиме територію наближених 10 населених пунктів. У станції працюватиму два дільничних офіцери поліції, один наряд працівників сектору реагування патрульної поліції, працівники ювенальної поліції, карного розшуку та дозвільної системи.

Місцева влада подбала про окреме приміщення для поліцейських, яке знаходиться на вулиці Сагайдачного, 8.

Дві станції обладнані службово-технічним та комп’ютерним обладнанням, розміщені інформаційні стенди для мешканців населених пунктів.

«Поліцейські станції у Болехові та Перегінському створені для того, щоб громадяни відчували себе максимально комфортно і безпечно. Тепер правоохоронці оперативніше реагуватимуть на виклики про вчинення правопорушень. На цьому ми не зупинимося і працюватимемо далі для безпеки мешканців та гостей Івано-Франківщини», — зазначив керівник ГУ НП в області Володимир Голубош.

До теми: прикарпатська поліція розслідує справу щодо власності гаражного кооперативу

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!