Прикарпатська поліція розслідує справу щодо власності гаражного кооперативу

 • Слідчі управління Національної поліції в Івано-Франківській області відкрили кримінальне провадження за кількома статтями Кримінального кодексу України щодо захоплення території гаражного кооперативу “Соколи”.

  Про це розповіла речниця обласної поліції Христина Максимчак, пише “Суспільне”.

  За її словами, у поліції зареєстрували понад сотні заяв із вимогою порушити кримінальні провадження щодо незаконних дій людей, які, за словами власників гаражів, захопили територію кооперативу.

  Слідчі відкрили кримінальне провадження за кількома статтями ККУ. А саме – за частиною 1 статті 335 “Примушування до виконання чи невиконання цивільно-правових зобов’язань” та за частиною 4 статті 358 “Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів” Кримінального кодексу України.

  “Матеріали збираються, ведеться досудове розслідування, встановлюємо всі обставини, перевіряються власники “, – каже Христина Максимчак.

  Також вона розповіла, що власник одного гаража повідомив, що йому погрожують фізичною розправою. Поліція відкрила кримінальне провадження за частиною 1 статті 129 ККУ.

  “Зі слів заявника, йому погрожують нові власники. Ми встановлюємо осіб, які могли погрожувати”, – говорить Христина Максимчак.

  Щодо рішення міськвиконкому, то, пояснює речниця обласної поліції, влада сама виносить припис про розблокування, і вона встановлює дату, коли ліквідувати перешкоди. Але поки що до правоохоронців не надходили листи про забезпечення порядку через ліквідацію перешкод.

  Нагадаємо, щодо території, на якій знаходиться гаражний кооператив “Соколи”, з 2014-го року тривають судові процеси. За словами одного із власників гаража, вночі 13-го серпня один із двох в’їздів заблокували представники теперішнього власника.

  Десятого вересня понад 40 представників кооперативу протестували під стінами поліції проти “рейдерського” захоплення їхньої території.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!