У Братківцях відкрили нову амбулаторію – її будували три місяці (ФОТО)

 • Нова амбулаторія відкрила свої двері у Братківцях. Тепер у новому та сучасному приміщенні можна отримати всі необхідні медичні послуги первинної ланки. 

  У Братківцях проживає понад дві тисячі жителів. Раніше медичні послуги надавали у ФАПі. Але він не відповідав усім вимогам сучасних медичних послуг, адже в ньому було лише два кабінети. Тому сучасна амбулаторія – це необхідність. Про це повідомляють на сайті міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа.

  Мер запевнив, що розвиток медичної галузі у громаді – головне завдання.

  «Насамперед хочу подякувати Віталію Федоріву, який ще бувши очільником ОДА посприяв та доклав зусиль, що у нашій громаді з’явилися ці заклади. Також дякую всім, хто доклався до того, щоб громада мала належні умови для необхідних медичних послуг. У наших приміських селах є також сучасні амбулаторії. А взагалі, маємо плани також відкрити такі амбулаторії Підпечерах, у Підлужжі є приміщення. Звісно, що це не справа одного року. Але розвиток медицини для нас – у пріоритеті», – наголосив міський голова Руслан Марцінків.

  У необхідності амбулаторії наголошує й в.о. директора центру первинної медичної допомоги Ганна Іванчишин. 

  «Потреба в амбулаторіях – велика. Адже зараз сімейний лікар – це основна ланка, це найперша людина, до якої звертається пацієнт за медичною допомогою. У Братківцях проживає понад 2 тисячі людей. Тому нове приміщення тут дуже згодиться. Бо можемо мати кабінети вакцинацій, огляду вагітних, кабінети для огляду хворих», – пояснює Іванчишин.

  Будівництво нової амбулаторії тривало лише три місяці. Але, за умови злагодженої роботи фахових працівників, цього часу цілком достатньо – запевняє генеральний підрядник Роман Татумірак. Він зауважує, що стіни, підлога та стеля належно утеплена, що дозволить зберігати тепло у зимовий період, а прохолоду – влітку. А ощадності додасть ще й електричний котел, який дозволить краще обігріти приміщення з мінімальними енергозатратами.

  Заступник міського голови Віталій Федорів наголосив, що за кожним відкриттям стоїть величезна праця

  «Насправді, для такої справи задіюється колосальна праця: від паперової документації, фінансових звітів, до самої будівельної діяльності. Але тішить те, що така праця приноситиме користь роками жителям. Дуже хотілося б, щоб такий заклад був у кожній громаді», – сказав Федорів.

  До теми: У Бурштині рятувальники допомогли доправити кисневі балони в лікарню

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!