У Брошнів-Осаді встановлять пост моніторингу якості повітря

 • Прилад буде фіксувати перевищення рівня забруднення повітря на території громади.

  Зважаючи також і на той фактор, що на території Брошнів-Осадської громади знаходиться декілька підприємств, які здійснюють вплив на екологію регіону, на одній з сесій прийняли рішення щодо встановлення відповідного екологічного посту.

  «Станція моніторингу якості повітря дасть змогу нам оперативно та зручно інформувати жителів нашої громади щодо перевищення рівня забруднення повітря, забезпечить доступ до даних щодо вмісту пилу в повітрі, температури, відносної вологості, атмосферного тиску та інших показників, дасть можливість прогнозувати можливі періоди підвищення рівня загрози для здоров’я населення задля завчасного реагування на них. Таким чином, завдяки зібраним та проаналізованим показникам матимемо можливість ухвалювати необхідні рішення щодо підприємств, які погіршують екологію в нашій громаді», – зауважує селищний голова Тарас Манорик.

  Як повідомив начальник управління екології та природніх ресурсів Івано-Франківської державної адміністрації Андрій Пліхтяк, всі відповідні документи на придбання та встановлення посту моніторингу повітря вже оформленні, кошти передбачені з державного бюджету.

  До теми: Івано-Франківськ закупить дуобуси за 145 мільйонів гривень

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!