У Брошнів-Осадській ОТГ прийняли бюджет на 2018 рік

25 грудня відбулось чергове пленарне засіданні сесії Брошнів-Осадської ОТГ, на якому депутати прийняли свій перший головний фінансовий документ.

Про це у соціальній мережі повідомила Марія Шепіда:

«Відтак бюджет на 2018 рік складає 51.8 млн грн і є своєрідним стартом громади. Депутати працювали злагоджено і конструктивно. Відносно всіх 49 питань порядку денного обранці об’єднаної громади прийняли позитивні рішення. Депутати затвердили регламент Брошнів-Осадської селищної ради ОТГ та прийняли у комунальну власність установи освіти, культури, медицини, що перебували у спільній власності територіальних громад сіл і селищ Рожнятівського та Калуського районів, та внесли зміни до назв і Статутів вказаних закладів, а також погодили ряд інших важливих питань життєдіяльності громади». Також жінка зазначає, що позитивним голосуванням депутати затвердили програми на 2018-2020 роки «Обдарована молодь», «Духовне життя», соціальний захист окремих категорій населення, підтримка воїнів АТО та їхніх родин, а також погодили ряд земельних питань, внесли зміни до бюджету 2017 року.

«Голова Брошнів-Осадської ОТГ Назарій Іванів зазначив, що бюджет Брошнів-Осадської ОТГ хоч і не найбагатший, оскільки фінансові надходження Ямницької ОТГ складають 81 млн 267 тис. 800 грн, але є одним із кращих, а також підкреслив, що наш орієнтир скерований на розвиток, а не на «проїдання», адже заклали на ремонт доріг та інші видатки. А також депутати не скоротили жодної посади: всі люди, які працювали у галузі освіти, культури, медицини та в інших сферах перевели у ОТГ, щоб уже за півроку проаналізувати усі видатки і доходи і лише тоді робити радикальні кадрові зміни», – пояснює Марія.

Читайте також: Бюджет і зміни до нього: Тисменицький район ділиться коштами із Ямницею

Світлина від Марії Шепіди.Світлина від Марії Шепіди.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!