Бюджет і зміни до нього: Тисменицький район ділиться коштами із Ямницею

21 грудня Ямницька ОТГ проголосувала за бюджет-2018. А наступного дня депутати скликали ще одну сесію, на якій уже приймали рішення про зміни до цього бюджету зміни.

Як пояснила головний бухгалтер Ямницької сільської ради Світлана Кравчук, 19 грудня бюджетна комісія Тисменицької районної ради прийняла рішення про те, щоб виділити додаткові кошти на села, які входять у Ямницьку ОТГ.

Протоколом цієї комісії вирішено внести зміни до рішення Ямницької сільської ради, яким доручено збільшити дохідну частину у розмірі 15 тис. грн. для Тязівської сільської ради і 40 тис. грн. для Сілецької. Адже обом селам не вистачало коштів на заробітну плату та оплату електроенергії.

Крім цього, Світлана Кравчук повідомила, що відповідно до рішення сесії обласної ради та протоколу бюджетної комісії районної ради вирішено збільшити доходи Ямницької сільської ради на суму 500 тис. грн. Йдеться про гроші з «екологічного фонду».

«Стараємося економити кошти громади і залучаємо додаткові», – підсумував голова ОТГ Роман Крутий. Тут слід нагадати, що очолює бюджетну комісію Тисменицької районної ради, яка прийняла рішення дати трохи коштів Ямницькій ОТГ, сам Роман Крутий

Як писав “Галицький кореспондент”, у Тисменицькій районній раді продовжують працювати чотири депутати-сумісники. «Галицький кореспондент» поцікавився у новообраного голови Ямницької ОТГ, чому він не складає повноваження. Втім Роман Крутий виявися небагатослівним: «Я зробив все, що від мене вимагає чинне законодавство». Однак, що саме зробив і що вимагає законодавство він пояснити не захотів.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!