У Брошнів-Осадській ОТГ встановили унікальний годинник

 • У Брошнів-Осаді на фасаді Народного дому встановили унікальний годинник, створений на замовлення саме для громади.

  Про це у соціальній мережі написав голова ОТГ Назарій Іванів.

  Його виготовив відомий годинникар зі Львова Олексій Бурнай, доцент кафедри фізики Львівського Національного аграрного університету, член комітету підтримки Європейської асоціації вежових годинників і курантів у Парижі. А допоміг йому довершити дизайн скульптор Роман Габа.

  “Тепер у селищі пануватиме особлива і затишна атмосфера. І саме мелодійний звук годинника додаватиме нашим мешканцям і гостям Брошнів-Осади святкового настрою. Механізм щогодини відіграватиме українські мелодії і сповіщатиме про час брошнівчанам“, –  пише Іванів.

  Як розповів годинникар, годинник – це повний автомат, сам буде переводитись на літній і зимовий час та гратиме з 8:00 до 22:00.

  День буде починатися у Брошнів-Осаді із молитви за Україну Назарія Яремчука «Горнусь до тебе, Україно» у виконанні дзвонів і завершуватиметься мелодією «А ми тую червону калину піднімемо…» в 22:00 год.

  Вночі годинник людей не турбуватиме, буде мовчати до ранку. Протягом дня годинник відіграватиме години, чверті, і за хвилину до кожної години звучатимуть різні українські мелодії.

  До теми: У Брошнів-Осадській ОТГ запустили безкоштовний автобус

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!