У Буковелі провели лижні змагання серед духовенства

Уже всьоме, на базі гірськолижного курорту “Буковель”, проводяться міжєпархіальні змагання з гігант-слалому серед священників та семінаристів. Про це повідомили в пресслужбі Коломийської єпархії Української греко-католицько церкви.

Участь в турнірі взяли представники з Івано-Франківської, Львівської, Тернопільсько-Зборівської Архиєпархій та Коломийської, Мукачівської, Бучацької єпархій.

Традиційно змагання розпочались з Божественної Літургії у парафіяльному храмі с. Поляниця, яку в співслужінні численного духовенства очолив єпарх Коломийський кир Василій Івасюк.

Роздумуючи над Божим словом під час проповіді, єпископ звернув увагу на важливість прощення:

“Швидкими темпами до нас приближається неділя Сиропусна або її ще називають неділею Прощення. Саме слово “простити” означає подати руку людині, піти назустріч і пробачити їй. Тому Церква спрямовує до людей – науку прощення. Прощення є початком любові на землі і ключем до Небесного Царства. Воно не змінює минуле, але воно прояснює майбутнє”, — сказав кир Василій.

До привітань учасників також приєдналися співорганізатор Олександр Шевченко та протопресвітер Яремчанський о. Богдан Скірчук.

Відтак розпочались заїзди, які проходили у трьох вікових категоріях. Після двох спусків гігант-слаломом з гори судді визначили переможців. Ними стали:

У категорії 1975 р. народження і старші:

І місце – о. Віталій Токар (Івано-Франківська Архиєпархія)
ІІ місце – о. Дам’ян Кастран ЧСВВ (Івано-Франківська Архиєпархія)
ІІІ місце – о. Петро Попович (Коломийська єпархія)

У категорії 1976-1995 рр. народження:

І місце – о. Андрій Регнер (Івано-Франківська Архиєпархія)
ІІ місце – о. Микола Гаєвий (Коломийська єпархія)
ІІІ місце – о. Роман Дутчак (Тернопільсько-Зборівська Архиєпархія)

У категорії 1996 р. народження і молодші:

І місце – бр. Петро Попович (Коломийська єпархія)
ІІ місце – бр. Микола Скірчук (Коломийська єпархія)
ІІІ місце – бр. Маркіян Гаєвий (Коломийська єпархія)

Нагородження відбулося на сцені в центрі Буковелю. Переможці отримали грамоти, медалі та абонементи на лижне катання. По завершенню владика Василій наголосив, що священники повинні не лише давати приклад як молитися, але й як добре відпочивати і чесно змагатися.

Читайте також: “Розписали каплицю матюками, відламали голову Богородиці, понищили розп’яття, порвали Євангеліє… Вандали ніби полюють за святинями. Хто зважується на таке і найголовніше – навіщо?” Більше про це у матеріалі “Галицького кореспонденту”: Побити Бога.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!