У Бурштині підвищили тарифи на водопостачання і водовідведення

 • Сьогодні, 7 листопада,  відбулось друге пленарне засідання 37-ї сесії Бурштинської міської ради. У роботі сесії взяли участь 21 депутат міської ради, директор КП «Житловик» Віктор Марчук, головний економіст КП «Житловик» Ірина Башук, менеджер по взаємодії з місцевими органами влади ВП ДТЕК «Бурштинська ТЕС» Ростислав Витриховський, начальники окремих відділів Бурштинської міської ради, представники засобів масової інформації, політичних партій і громадських об’єднань.

  Спершу депутати розглянули ряд земельних питань. Зокрема, міський голова Роксолана  Джура запропонувала винести на доопрацювання проект «Про відмову у виділенні земельної ділянки релігійній громаді «Покрови Пресвятої Богородиці» Київського Патріархату Української Православної Церкви для будівництва та обслуговування культової споруди в м. Бурштин».  Депутати підтримали цю пропозицію.

  Однак, основним питанням порядку денного було встановлення тарифів на послуги з централізованого холодного водопостачання та водовідведення. Нагадаємо, що це питання було розглянуто ще на першому пленарному засіданні 37-ї сесії міської ради, яке відбулось 27 жовтня 2017 року. Однак через те, що ні один із запропонованих варіантів тарифів не набрав достатню кількість голосів. Тому депутати вирішили зібратися ще раз, вже сьогодні для вирішення даного питання. Для більш детального вивчення питання напередодні відбулось засідання постійної депутатської комісії з питань будівництва, архітектури та ЖКГ, де були обговорені всі аспекти та було прийняте спільне рішення. Як результат,  пропозиція депутатського корпусу була прийнята, тому з 1 грудня 2017 року тарифи на холодне водопостачання та водовідведення буде встановлено в таких розмірах:

   

 • 1.Холодне водопостачання:
  – для населення і релігійних установ – 7,94 грн. за 1 м. куб.
  – для бюджетних споживачів – 8,06 грн. за 1 м. куб.
  – для інших споживачів – 10,14 грн. за 1 м. куб.
  2. Водовідведення:
  – для населення і релігійних установ – 9,36 грн. за 1 м. куб.
  – для бюджетних споживачів – 9,50 грн. за 1 м. куб.
  – для інших споживачів – 12,53 грн. за 1 м. куб.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!