У Бурштині школи та коледжі переходять на дистанційне навчання

 • Сьогодні, 19 лютого, під керівництвом міського голови Бурштина Василя Андрієшина відбулося третє позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної ситуації та надзвичайних ситуацій. Про це повідомляє Бурштинська міська рада.

  Задля запобігання поширенню на території громади гострої респіраторної хвороби COV1D-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та стабілізації епідемічної ситуації комісія вирішила:

  – До 1 березня призупинити навчально-виховний процес серед учнів 1-11 класів загальноосвітніх шкіл, гімназії та студентів ВСП «Бурштинський енергетичний фаховий коледж ІФНТУНГ» і ВСП «Бурштинський торговельно-економічний фаховий коледж КНТЕУ» та організувати його шляхом дистанційного навчання.

  – Заборонити з 22 по 28 лютого 2021 року приймання відвідувачів у закладах громадського харчування (крім замовлень на виніс) і розважальних закладах (кінотеатри, театри, нічні клуби, дискотеки тощо).

  – Заборонити з 22 лютого 2021 року проведення масових заходів (релігійних, культурних, у тому числі концертів, спортивних, соціальних, рекламних тощо).

  – Галицькому відділенню поліції Тисменицького ВП ГУНП в області, Галицькому районному управлінню Держпродспоживслужби в області забезпечити здійснення посиленого контролю за виконанням запроваджених обмежувальних протиепідемічних заходів.

  Нагадаємо, що з 12 до 19 лютого школярі Бурштинської ОТГ також навчалися дистанційно, але через негоду.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!