У Бурштинській ОТГ через негоду школи переходять на дистанційне навчання

 • Сьогодні, 11 лютого, під керівництвом першого заступника міського голови Ростислава Стаська відбулося позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

  Комісія доручила відділу освіти і науки міської ради з 12 до 19 лютого перевести навчання в закладах загальної середньої освіти на території громади в дистанційний режим, повідомляє Бурштинська міська рада.

  Таке рішення прийняли через несприятливі метеорологічні умови  та на виконання протоколу № 2 позачергового засідання Івано-Франківської регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 04.02.2021 року.

  Також комісія рекомендує директорам Бурштинського енергетичного коледжу ІФНТУНГ О. Джурі та Бурштинського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ А. Козаку розглянути питання доцільності переведення навчання в підпорядкованих закладах у дистанційний режим.

  Крім того, комісія вирішила доручити директору КП «Житловик» З. Шафрану підготувати спеціальну техніку для очищення вулиць на території громади від снігу, а також приступити до очищення вулиць громади від снігу, забезпечити першочергову обробку проїжджих частин.

  Також доручили забезпечити готовність до застосування наявних сил і засобів, зокрема, інженерну, автомобільну техніку підвищеної прохідності, мобільні електростанції на випадок знеструмлення або порушення теплопостачання об’єктів соціальної сфери.

 • Обговорили під час комісії і роботу пунктів обігріву, зокрема, забезпечення їх діяльності доручили директору Бурштинської гімназії О. Олійник та в.о. директора Бурштинської ЗОШ № 1 С. Волошину.

  Нагадаємо, що у Бурштині звільнять директорку школи та оголосять конкурс на посаду

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!