У Бурштинську ОТГ з Риму привезли мощі св. Миколая

 • Усі охочі мають нагоду доступити до мощей Св. Миколая та в молитві попросити духовних ласк, пише «Галицький кореспондент» з посиланням на Бурштинську міську раду.

  З Риму передали на постійне перебування для храму Святого Миколая в селі Новий Мартинів Бурштинського деканату мощі Святого Миколая Чудотворця. Їх привіз Єпископ Іриней.

  У релігійно-історичному центрі “Гора над Дністром” відбулася Архиєрейська Служба Божа, під час якої  Єпископ Іриней побажав усім слідувати прикладу блаженного.

  “Святий Миколай є покровителем нашої церкви, тому ми чекали на цю подію понад три роки. Дякую усім, хто доєднався до її організації, і запрошую усіх завітати до нашого храму та єднатись у молитві, щоб випросити особливих ласк за посередництвом Святого Миколая. Відомо, що Святий допомагає усім, хто з вірою до нього прибігає”, – зазначив о. Ярослав Озарків.

  Нагадаємо, нещодавно митрополит Володимир освятив нову духовну локацію центру “Гора над Дністром” – криницю Якова та скульптуру Ісуса Христа із Самарянкою.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!