У Чернієві реконструюють стадіон (ФОТО)

Сьогодні, 30 квітня, голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації Віталій Федорів відвідав село Черніїв, де ознайомився зі станом реконструкції стадіону.

«Президент України Володимир Зеленський доручив максимально підсилити інфраструктурними об’єктами ОТГ. Програма «Велике будівництво» передбачає відбудову п’яти шкіл, п’яти садочків та п’яти стадіонів на Прикарпатті. Загальна сума, яка буде спрямована з Державного бюджету на реалізацію цих проектів, складає близько 115 млн грн. Передбачене й співфінансування цих робіт із місцевих бюджетів на суму 23 млн гривень», – розповів Віталій Федорів.

До слова, футбольне поле 60х90м реконструюють відповідно до норм та вимог, визначених Федерацією футболу України. На стадіоні функціонуватиме система поливу, облаштовуватимуться бігові доріжки, площадки для занять різними видами спорту, тротуари і проїзди.

Також будуть проведені роботи із озеленення території. Цей стадіон використовуватимуть як для громади села, так і для занять школярів, оскільки знаходиться безпосередньо біля навчального закладу. Важливим є й те, що люди з особливими потребами отримають можливість займатися спортом на цьому реконструйованому об’єкті.

Наразі вже змонтували основу під футбольне поле, систему поливу та провели демонтажні роботи.

Нагадаємо, на Прикарпатті цьогоріч здадуть в експлуатацію п’ять стадіонів

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!