У чому полягає соціальна відповідальність бізнесу

 • У розвинених країнах ЕС потужні компанії вкладають чималі кошти у підтримку освітніх, спортивних та інших корисних для суспільства проєктів. Це є частиною  соціальної відповідальності бізнесу, про яку останнім часом постійно говорять.  В Україні вже є корпорація, яка за європейським зразком інвестує у добробут та здоров’я нації. Йдеться про багаторічного лідера вітчизняного ринку роздрібної торгівлі – «АТБ-Маркет».

  Компанія вчетверте підтримала всеукраїнську ініціативу «Dnipro АТВ Marathon». З 2016 року цю спортивну  подію  проводять у материнському регіоні найбільшої національної торговельної мережі «АТБ» – місті Дніпрі.  У 2017 році лідер галузі ритейлу став генеральним спонсором марафону.

  Цього разу кожен учасник подолав одну з дистанцій на вибір: 42 км, 21 км, 10 км, 5 км, 1,6 км (милю). Також у програмі були передбачені естафети та дитячі забіги. Загалом цього разу випробували свої сили понад 800 бігунів.

  Завдяки зусиллям компанії «АТБ-Маркет» були створені умови, аби у змаганнях могли взяти участь не тільки міцні представники молоді, але й люди з обмеженими можливостями, пенсіонери, учасники бойових дій на сході країни, діти.

  «Ми пишаємося тим, що беремо участь у такому важливому всеукраїнському проєкті», – поділилася Наталія Шаповалова, заступник генерального директора компанії «АТБ-Маркет».

  Цікаво, що минулого року в межах «Дніпро АТБ Марафон» також провели благодійну акцію «Миля добра». Усі зібрані кошти були спрямовані компанією на потреби поранених бійців, що воювали у зоні АТО,  а зараз перебувають на лікуванні в обласній лікарні.

  Створений за європейським зразком спортивно-оздоровчий проєкт набув соціального та патріотичного значення. Наскільки сьогодні це важливо для нашого стомленого війною й економічними негараздами суспільства, чудово розуміє кожен українець. Де б він не мешкав:  у Києві, Харкові, Одесі чи нашому Франківську – здоров’я нації та об’єднання людей  є нашою  спільною  справою.  Зараз це пріоритетна складова стратегії розвитку лідера вітчизняного ритейлу.

  Слід зазначити, що окрім фінансової участі  («АТБ» як генеральний спонсор заходу витрачає на проєкт шестизначні суми) підтримка драйвера української торгівлі сприяла значному розширенню кола учасників і партнерів цієї спортивної події,  зробила її загальнонаціональною.   1026 дискаунтерів «АТБ» цілодобово працюють у 263 містах 23 областей України.  Кожен  із них може запропонувати покупцям понад 3,5 тисячі найменувань гарантовано свіжих продуктів та якісних товарів за цінами, що є нижчими  за середньоринкові  на 10–15%. Майже третину складає так званий ексклюзивний асортимент –  товари власних торгових марок  і власний імпорт.  Преміальний сегмент представляє ТМ «De Luxe Foods & Goods Selected», середній  плюс – ТМ «Спецзамовлення “АТБ”», середній – ТМ «Своя лінія». Найбільш економний – ТМ «Розумний вибір».

  Якість цих товарів і продуктів харчування анітрохи не поступається якості аналогів інших брендів, проте їхня ціна може бути нижчою на 40%. У цьому вже переконалися понад три з половиною мільйони громадян у різних куточках країни, які є постійними клієнтами мережі «АТБ».

  Отже,  компанія вибрала сучасну європейську модель бізнесу, що є соціально орієнтованою, , а до неї додала типово український  патріотичний  характер.

  Сергій Пишний

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!