У Делятині дорожники асфальтують дорогу Мукачево – Львів

 • На Прикарпатті дорожні служби підсилюють стійкість об’єктів критичної інфраструктури.

  Зокрема, проводять низку робіт на шляхопроводі через залізницю та річку Любіжня в селищі Делятин. Тут пролягає дорога державного значення Н-09 Мукачево – Львів.

  Під час повномасштабної війни кількість транзитного транспорту на Н-09 Мукачево – Львів значно зросла, відповідно й зросло навантаження на шляхопровід у Делятині, оскільки тут пролягає один із головних логістичних маршрутів, яким доправляються гуманітарні вантажі. Траса примикає й до інших важливих транспортних коридорів.

  Водіїв просять бути особливо уважними на ділянці проведення робіт і дотримуватись вимог попереджувальних дорожніх знаків. Тимчасові незручності швидко минуться, зате проїзд через шляхопровід стане безпечним.

  Нагадаємо, капітальний ремонт шляхопроводу розпочали ще у 2021 році. Тоді для забезпечення проїзду виконали основні роботи: підсилили додатковим армуванням залізобетонні балки, які перебували в аварійно небезпечному стані; зробили монолітну залізобетонну плиту прогонової будови по всій довжині мосту та влаштували гідроізоляцію на ній; звели залізобетонні відкрилки та влаштували перехідні плити; влаштували вирівнювальний шар асфальтобетону, перильне та бар’єрне огородження, повідомляють у Службі відновлення та розвитку інфраструктури в Івано-Франківській області.

  Для належного користування дорогою та підвищення рівня безпеки водіїв продовжується капітальний ремонт. Планується: влаштувати верхній шар щебенево-мастикового асфальтобетону на проїзній частині шляхопроводу та підходах до нього; підсилити прогонову будову і захистити конструкції залізобетонного мосту від атмосферного впливу; влаштувати електроосвітлення; завершити роботи з водовідведення; встановити дорожні знаки; нанести дорожню розмітку; влаштувати конуси берегових опор шляхопроводу.

 • До теми: Дорожники ремонтують міст через Дністер

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!