Дорожники ремонтують міст через Дністер

 • На мосту через Дністер біля села Устечко, що на Прикарпатті, фахівці здійснюють ремонт деформаційного шва крайньої берегової опори з боку Тернопільщини (дорога Р-24 Татарів – Кам’янець-Подільський).

  Деформаційні шви мостів – важливі конструктивні елементи, що забезпечують плавне переміщення з одного кінця прогонової будови на іншу та плавний проїзд автомобільного транспорту, повідомляє Служба відновлення та розвитку інфраструктури в Івано-Франківській області.

  Належний стан деформаційних швів – це важлива ланка цілісності мостової споруди, особливо в нинішніх умовах, коли треба заощаджувати кошти на експлуатаційне утримання мостових переходів і шляхопроводів.

  «Одним із факторів нищення покриття проїзної частини мостів є надмірне навантаження транспортних засобів під час перевезень. Тож важливо, щоб перевізники дотримуватися норм законодавства і дбали про збереження дорожньої інфраструктури», – кажуть у Службі відновлення.

  Нагадаємо, протягом літа дорожні служби завершили ремонт мосту через річку Прут, що у Надвірнянському районі.

  На автодорозі «Татарів – Кам’янець-Подільський» у селі Стопчатів Косівського району розпочали капітальний ремонт мосту.

 • Під час руху вантажівки з піском вагою понад 45 тонн, де допустима вага перевищена у 7 разів, секції аварійного мосту на трасі Мукачево – Рогатин обвалилися. Разом з вантажівкою також провалився легковий автомобіль, що проїжджав через міст.

  До теми: У Франківську патрульні зупинили нетверезого підлітка за кермом

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!