У Долині відкриють філію Луганського університету

 •  
  Державний заклад “Луганський національний університет імені Тараса Шевченка” планує відкрити у Долині консультаційний пункт, а згодом – філію Університету.
   
  Про це пише “Галицький кореспондент”, з посиланням на міського голову Долини Івана Диріва.
   
  “Ми підписали Угоду про співпрацю між Університетом та Долинською міською радою, яка свідчить про спільну консолідацію наших ресурсів та потенціалу задля надання мешканцям нашої громади і всім бажаючим якісних освітніх послуг”, – йдеться в дописі.
   
  На нараді з цього приводу від Долинської громади були присутні директори навчальних закладів, представники управління освіти та Центру позашкільної освіти, а Університет представляли ректор та проректори.
   
  Віталій Курило, перший проректор та голова вченої ради Університету розказав про історію становлення навчального закладу, а головне – про його проукраїнську позицію та відстоювання національних інтересів у вороже налаштованому на той час середовищі на Луганщині.
   
  Саме через таку позицію та небажання працювати на окупованій території, від початку вторгнення окупантів, з 2014 року, університет та більш ніж 80 відсотків викладацького складу перемістились у Полтавську область (Полтава, Лубни, Миргород). Студенти продовжили навчання, використовуючи переваги дистанційної форми.

  Зараз керівництво закладу впроваджує крім дистанційного виду навчання ще й цифрове, яке в Україні досі не використовувалось

  Суть його полягає в тому, що здобувачі освіти можуть навчатись як онлайн, так і офлайн – залежно від ситуації в країні та конкретно у кожного студента. До речі, одним із учасників цього експериментального проєкту є фірма Microsoft. Саме такий вид навчання керівництво закладу пропонує згодом впровадити в Долині.
   
  Олена Караман, ректор Університету, розповіла про переваги навчання саме в Луганському університеті, про форми навчання, в тому числі можливість навчатися як на очній, так і на заочній формі, використовуючи переваги дистанційного навчання на спеціальній освітній платформі. Безсумнівними перевагами саме цього навчального закладу є диплом міжнародного взірця, можливість підвищення кваліфікації для педагогів та держслужбовців, а також наявність бюджетних місць та навчання за рахунок ваучерів від Центрів зайнятості.
   
  Всі ці переваги керівники Університету розповіли на зустрічі з долинянами та ВПО громади, відповіли на запитання та висловили сподівання, що така ініціатива знайде схвалення у громаді.
   

  До теми: Реперка Alyona Alyona через хлопця переїхала на Франківщину

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!