Реперка Alyona Alyona через хлопця переїхала на Франківщину

 • Вона зараз насолоджується тишею у маленькому селищі.

  Українська реперка Alyona Alyona, яка разом з Jerry Heil буде представляти Україну на “Євробаченні-2024”, розповіла про свій переїзд зі столиці, пише “24 Канал”

  Виявилося, що виконавиця зараз перебуває на Франківщині зі своїм хлопцем, через якого і вирішила змінити місце проживання. 

  “Я жила в Києві, досить довго, але знайшла своє коханнячко на Франківщині. Тому зараз я проживаю в прекрасному селищі Вигода. Мені тут подобається, мене тут ніхто не може дістати з журналістів, з медіа і т. д. Ніхто сюди не хоче їздити. А я тепер в Києві не живу і мене не можна на таксі привезти серед вихідного і не дати мені відпочити. Відповідно, я щаслива, що можу знаходитися тут”, – розповіла Альона в своєму Instagram.

  Вона також наголосила, що життя далеко від столиці їй дуже подобається і охарактеризувала його так: 

  “Тут багато природи, я нею надихаюся, проводжу час наодинці і взагалі тут класно. Я для себе відкрила Франківщину як край. Мені подобається їхня українська мова, подобається діалект, який тут є і взагалі подобаються люди. Вони якісь особливо щирі”.

  Читайте також: Не ампутуй – врятуй: у Франківську гурт СКАЙ зіграє концерт заради порятунку кінцівок поранених військових

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!