У Долинській лікарні запрацював новий УЗД-апарат

 • Найсучасніший апарат ультразвукової діагностики нещодавно почав працювати в Долинській лікарні. Це обладнання преміум-класу, яке допомагає лікарям швидко і чітко встановити діагноз пацієнту.

  Апарат TOSHIBA “Aplio а” з максимальною точністю показує структуру органів та систем організму і має високу роздільну здатність, якою не володіють інші апарати УЗД. Він призначений для проведення широкого кола обстежень серця, судин, органів черевної порожнини і малого таза, молочних залоз, суглобів, шкіри, а також інших органів і структур, пише «Галицький кореспондент» з посиланням на комунальне некомерційне підприємство «Долинська багатопрофільна лікарня».

  Цей дороговартісний апарат придбаний за власні кошти закладу.

  Для отримання послуг пацієнтам потрібно звернутися за електронним направленням до сімейного або лікуючого лікаря чи при відсутності направлення, можна скористатися платною послугою (тарифи передбачені умовами ПМГ 2021). Узгодити день і час прийому можна за телефоном +380991918586. Прийом проводиться в Консультативно-діагностичному відділенні, кабінеті 220.

  Нагадаємо, Вперше за 10 років лікарня Галича отримає новий якісний УЗД-апарат

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!