Вперше за 10 років лікарня Галича отримає новий якісний УЗД-апарат

 • Галицька лікарня в Івано-Франківській області 23 жовтня замовила ультразвукову діагностичну систему вартістю 700 тис. грн. Товар поставить київське ТОВ “Медхолдінг”.

  Медики отримають УЗД-апарат QBit7 китайського виробника «Chison Medical Imaging Co. Ltd». Це стаціонарне обладнання експертного класу з чотирма портами для датчиків. В комплект замовленого лікарнею апарату входять два датчики та спеціальні ліцензії, інформують “Наші гроші. Львів”. 

  Закупівлю провели за спеціальною спрощеною процедурою звітування для подолання пандемій коронавірусної хвороби COVID-19.

  Генеральний директор Галицької лікарні Володимир Крупа розповів редакції «Наші гроші. Львів», що замовлений УЗД-апарат стане третім для медичного закладу.

  “Один УЗД-апарат використовуємо в поліклінічному відділенні, ще один – для стаціонарних хворих. Обладнанням вже приблизно десять років, тому це буде перший апарат нового покоління. Він має ширші можливості для ультразвукової діагностики”, − зазначив Володимир Крупа.

  Нагадаємо, Галицька лікарня приймає хворих на коронавірусну інфекцію. Протягом карантину медики спрямували 4,8 млн грн за спеціальною «ковідною» процедурою для подолання інфекції.

 • Постачальник нового УЗД-апарату для лікарні ТОВ «Медхолдінг» зареєстроване в Києві, а його власницею є Наталія Швецова.

  Протягом 2019-2020 років фірма отримала державних замовлень на 821 млн грн, здебільшого на постачання медичного обладнання.

  Нагадаємо, у лікарні Городенківщини відкрили оновлений денний стаціонар

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!