У Дзвинячі порахують землі за межами населених пунктів

 • Учора, 8 лютого, у Дзвиняцькій ОТГ провели чергове засідання сесії. Депутати обговорили питання передачі земель за межами населених пунктів.

  «Це питання для нас дуже важливе, адже це наші гроші. Дотепер вони були за районом, у державній власності. Тепер держава повертається до нас обличчям і зацікавлена у тому, щоб ми, громади, існували. Тому спільно з комісіями будемо працювати над тим, щоб було наповнення від земель», – каже голова ОТГ Микола Волочій.

  Площа Дзвиняцької громади 71,2 кв. кілометри, кількість населення тут 8094 чоловік. Площа земель сільськогосподарського призначення 2186 га, за межами населеного пункту 181,9 га, площа земель запасу 439,2 га, земель резерву 23 га, лісогосподарського призначення – 3673,59 га.

  Наразі необхідно точно порахувати, скільки земель є за межами населених пунктів, каже член виконкому Мирон Бардзій. Необхідність виникла через вступ в дію законів, відповідно до яких землі перейдуть до громад.

  «Необхідно прийняти рішення, що громада приймає це майно і на підставі цього звертатися до Держгеокадастру. Тоді уже буде проведена інвентаризація земель, зареєструють їх, а потім відбудеться передача цих земель у власність громади», – пояснює пан Бардзій.

 • Нагадаємо, У Дзвиняцькій ОТГ прийняли статут громади.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!