У Франківській ОТГ 17 людей зможуть отримати компенсації через негоду

Сьогодні, 7 липня, в Івано-Франківську відбулось засідання виконавчого комітету. Під час нього затвердили перелік осіб, які отримають матеріальну допомогу через негоду.

На виконкомі повідомили, що є 260 заяв від мешканців Івано-Франківської ОТГ щодо отримання компенсації внаслідок надзвичайної ситуації. Наразі 17 заяв попадають під дію постанови Кабміну про відшкодування збитків по житлу.

У Підпечерах, Березівці, Івано-Франківську гроші зможуть отримати по чотири людини, у Крихівцях – три людини, у Чернієві та Узині – по одній людині. У цих жителів ОТГ негода пошкодила будинки – вода знаходилась у житлі. Саме тому вони потрапляють у третю категорію постраждалих, їм мають виплатити по 20 тисяч гривень.

Багато заяв наразі ще опрацьовують – у великої кількості людей вода дійшла до фундаментів. Випадків того, аби на території Івано-Франківської громади були дуже пошкоджені або зруйновані будинки – не було.

Також міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків додав, що якщо не всі люди зможуть отримати допомогу від держави, то можливо щось дасть місто.

До теми: На Франківщині розгорівся скандал через розподіл коштів для постраждалих від повеней

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!