У франківській поліклініці відкрили три оновлених кабінети

 • Нові приміщення лікаря-кардіолога, ендокринолога та кабінет профілактичних оглядів відремонтували й обладнали необхідним оснащенням.

  Три оновлені кабінети відкрили у Івано-Франківській поліклініці №5.  Про це йдеться на сторінці очільника міста Руслана Марцінківа, пише “Галицький кореспондент“.

  Пацієнти поліклініки №5, зазначила директорка Центру медичної первинної допомоги Ольга Савчук, часто зверталися з проханнями перемістити кабінет кардіолога з третього поверху на перший. Для зручності людей, особливо “золотого віку”, на першому поверсі прийматимуть кардіолог та ендокринолог одночасно.

  “Ця локація є особливою, тому що всі пацієнти, які мають цукровий діабет чи першого, чи другого типу, вони мають серцево-судинну патологію. І так сталося, що лікарі, які зараз приймають в одному кабінеті, одна й та сама диспансерна група. Тому люди відразу звертаються до двох лікарів, це зручно і для пацієнтів, і для працівників”, – розповідає директорка КНП “Центр первинної медичної і консультативно-діагностичної допомоги” Ольга Савчук.

  Також для отоларингологічного кабінету придбали апарат слухових потенціалів. Це спеціальне обладнання, яким користується лікар-отоларинголог і паралельно сурдолог. Цей апарат визначає зниження або відсутність слуху у людей. Як запевнила лікарка-отоларинголог поліклініки Леся Лесів, особливістю є те, що завдяки цьому апарату можна визначити слух у діток трьох років.

  “Цей апарат викликаних слухових потенціалів, який необхідний діткам. Діткам, які не пройшли скринінг в пологовому будинку або дітки, які отримали статус «скринінг не пройшов» на апараті отоакустичної емісії, дітки, які перебували в палаті інтенсивної терапії та передчасно народжені до 37-38 тижнів. Обстеження абсолютно, і це чи не єдиний метод, який дає достовірні дані», – розповідає лікарка-отоларинголог СП “Міська поліклініка №5” Леся Лесів.

  До теми: У франківській поліклініці №5 відкрили оновлене відділення денного стаціонару

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!