У франківській поліклініці №5 відкрили оновлене відділення денного стаціонару

 • Відремонтоване відділення денного стаціонару відкрили у Івано-Франківській міській поліклініці №5. На четвертому поверсі, де колись був лише кабінет відділу кадрів медзакладу та складські приміщення, з’явилися дві палати денного стаціонару та кілька терапевтичних кабінетів.

  «Відкрили весь оновлений четвертий поверх, де зробили два підрозділи: терапевтичні кабінети та створений денний стаціонар. Раніше терапевтичних кабінетів було менше, ми дещо розширили. Тут є 5 кабінетів терапевтів, які обладнані кондиціонерами, сучасною організаційною технікою і новим омеблюванням. Також ми зробили новий денний стаціонар на дві палати, чоловічу і жіночу. Окремо оновлений маніпуляційний кабінет, з функціональними ліжками для зручності пацієнтів будь-якої категорії», – розповідає директорка Центру первинної медичної і консультативно-діагностичної допомоги Ольга Савчук.

  У поліклініці №5 денний стаціонар був найбільш затребуваний і найбільш відвідуваний. Раніше через брак робочих кабінетів лікарі-терапевти тіснилися у кількох. Працювали в одному приміщенні по двоє лікарів одночасно. Тепер лікувати пацієнтів стане комфортніше та зручніше. Медики запевняють, у нових робочих кабінетах є все необхідне для роботи терапевта.

  За останній рік у полікілініці відкрили ЛОР та гінекологічний кабінети, а також сучасний кабінет щеплень. Однак, за словами начальника поліклініки, це оновлення наймасштабніше. Денний стаціонар – хороше рішення для пацієнтів, яким необхідно поставити лише кілька крапельниць.

  Наступного року у поліклініці №5 планують зробити ремонти кабінету кардіолога, усього третього поверху, коридору та сходової.

  До теми: У Франківську понад 250 учасників вийшли на забіг у вишиванках

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!