У Франківському ліцеї відкрили оновлений тир (фото)

 •  У Ліцеї №18, що в Івано-Франківську, на вул. Тролейбусній, 7, відкрили оновлений тир.

  Про це йдеться на сайті міського голови Руслана Марцінківа.

  «Поступово розширюємо кількість тирів у нашій громаді. Наша програма з відновлення тирів в Івано-Франківську працює. Завдання – у кожній школі мати тир, щоб він служив для підготовки наших дітей. А зараз навчання для дорослих також відбуваються у цих тирах. Крім того, ми закупили пневматичну зброю, яку передали у наші школи. Таким чином поповнюємо навчальну базу. Бо: як хочеш миру – готуйся до війни», –  Руслан Марцінків.

  За словами заступниці міського голови Вікторії Дротянко, відтепер в одному з найбільших мікрорайонів є місце для стрільб.

  «Прийняли рішення відновлювати тири ще в минулому році і тоді відкрили три. А сьогодні вже готовий до роботи четвертий. Також протягом двох тижнів ми організовуємо стрільби з пневматичної зброї для всіх охочих франківців у 20-му, 21-му та Микитинецькому ліцеях. І тепер уже й 18-ий ліцей готовий прийняти всіх бажаючих, хто хоче мати базові знання користування зброєю. Наступний крок – організувати навчання з домедичної підготовки. Всі охочі зголошуйтесь, записуйтесь та приймайте участь», – додала Вікторія Дротянко.

  Як розповідає директор ліцею №18 Дмитро Чміль, школа є одна з найбільших в області, тут навчається 1730 дітей.

  «Відновлення тирів для нас дуже актуально. У нас є всі умови, щоб покращити навчально-матеріальну базу, для військово- патріотичного виховання. Тим більше зараз, в період загострення ситуації на сході України і перед загрозою вторгнення північного сусіда. Тому навчання навиків стрільби з пневматичних гвинтівок є дуже актуальним. Сьогоднішнє відкриття тиру це свято для закладу. І велика заслуга цьому належить директору спортивної школи №3 Павлу Бойчуку», – говорить директор ліцею №18.

  І собі директор ДЮСШ №3 Павло Бойчук тішиться відкриттям уже четвертого тиру у місті. Адже це розширює можливості для розвитку вмінь з кульової стрільби.

  Читайте також: Марцінків розповів, що слід покласти у “тривожний рюкзак”

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!