Марцінків розповів, що слід покласти у “тривожний рюкзак”

 • Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків розповів, які речі першої необхідності варто скласти у так званий “тривожний рюкзак”.

  “Маємо надію, що все вдасться владнати дипломатичним шляхом і все буде гаразд. Але все ж багато хто зараз запитує, що варто мати у “тривожному рюкзаку”, в суспільстві є тривога. Тож варто мати такий рюкзак”, – сказав мер Франківська.

  Насамперед туди доцільно покласти свої основні документи – паспорт, водійські права, ідентифікаційний код, дипломи, документи на землю, житло та авто. Бажано зробити їх копії.

  Також обов’язковою є наявність аптечки, а також вміння застосовувати ліки і засоби, що у ній містяться. Варто мати і такі речі, як ніж та сокира.

  Крім того, в нагоді стануть ліхтарик, павербанк, радіоприймач, запас готівки, а також запас сухих харчів на декілька днів. Не варто забувати і про теплий одяг, рукавиці, воду, туалетний папір.

  “Посуд варто мати металевий, а не отакий, як тут. Зубна паста та щітка, інші гігієнічні засоби. Свічка та сірники також хороший вибір”, – каже Марцінків.

  Читайте також: Бути готовими: Марцінків дав поради на випадок війни

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!